Apie Mane

Sveiki.

Manau, mūsų kol kas dar ne visiškai formalią pažintį derėtų pradėti nuo susipažinimo. Aš vardu Deimantė. Kuo Tu vardu? Aha, matau, nesi labai kalbus. Na, nieko, tikiuosi, šis gėrimas su ledukais ant mano stalo padės pralaužti Tavosios širdies ledus. Paimk, isipilk, išgerk – kaip mat susilsi.

Na, kaip – pagerėjo? Gali ir neatsakyti – pati matau Tavajame veide atsispindinčią šypsenos užuomazgą. Ar prisimeni mane? Ne? Apmaudu… Juk buvome beveik vyras ir žmona praeitame gyvenime. Ką, praeitais gyvenimais Tu netiki?.. Hmm, tikrai apmaudu. O juk šitiek vilčių dėjau į šį mūsų susitikimą. Tiesa, internetinė erdvė – gal ir ne pati palankiausia erdvė naujoms pažintims megzti (o jei tiksliau – senoms pažintims naujai atgimti).

Ką gi, teks suktis kiek kitaip – taip, kaip išmanau arba taip, kaip padiktuos akimirkos spontaniškumo nulemtos sąlygos. Žmogus – adaptyvi būtybė. Prisitaikysiu ir aš.

Gerai, manau užteks beletristikos. 🙂 Nuo visos šitos rašliavos pati pasimečiau ir nebelabai atseku pradinę mintį. Ai, teisingai, juk norėjau susipažinti. 🙂 Esu Deimantė – 22 metų mergina iš Vilniaus. Smsflirto lygio pažinčių tikrai neieškau, bet tuo, kas vyksta mano gyvenime ir mano širdyje, pasidalinti tikrai noriu.

Šis tinklaraštis – tai vartai į mano gyvenimą. Tau jie visuomet plačiai atverti. Užsuk, pasilabink ir pabūk šalia kurį laiką. Manau, mūsų laukia graži ir prasminga ateitis. 🙂

Sveikas atvykęs!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s